Kilka słów o BelldecoHome.pl

O firmie BelldecoHome.pl

Sklep internetowy BelldecoHome.pl jest naszą odpowiedzią na potrzebę coraz szerszej grupy konsumentów aby bez wychodzenia z domu dokonywać zakupów mebli i dekoracji do wnętrz. Rok powstania sklepu – 2020 – z pewnością zapisze się w historii ludzkości. To rok, który przez wybuch pandemii wywrócił do góry nogami życie ludzi na całym świecie. Był jak nagła i niespodziewana erupcja uśpionego wulkanu, wielkie bum, które zmieniło spokojne i schematyczne życie globalnej wioski. Wyrwało nas ze strefy komfortu i pobudziło do działania i tworzenia w zupełnie nowych obszarach.
  Tak było właśnie w naszym przypadku. Po 15 latach budowania wnętrzarskiej marki Belldeco, będącej hurtowym dostawcą mebli i dodatków do wnętrz dla swoich Partnerów w Polsce i za granicą, postanowiliśmy zrobić kolejny krok i stworzyć markę  - córkę pod nazwą BelldecoHome, której odbiorcą docelowym będzie rynek detaliczny. Zanim poznacie to młodziutkie dziecko musimy opowiedzieć Wam historię Marki – Matki. 
Wszystko zaczęło się od kolekcji kamiennych aniołków, betonowych donic i dekoracji ogrodowych, które wypełniły dumnie regał o wymiarach 2m x 2m w gabinecie właścicielki firmy, która w tamtym czasie była już trochę wypalona pracą we własnej firmie dostarczającej technologie w całkowicie zmaskulinizowanej branży. Ten skromny regał był jak tchnienie innego świata, powiew kobiecej energii, tak kompletnie różny od tego co go otaczało! I zadziałała magia, pasja stała się źródłem nieskończonej energii, która pozwoliła w ciągu tych kilkunastu lat stworzyć od podstaw markę inną aniżeli wszystko co w tamtym czasie było dostępne na rynku polskim. I tak rozpoczęła się ta historia. Belldeco stało się spełnieniem marzeń.
  Dziś Belldeco ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku i jest ceniona przez Klientów za ponadczasową ofertę mebli i dekoracji do wnętrz. Betonowe donice są nadal znakiem firmowym marki.
Od kilkunastu lat tworzymy kolekcje czerpiąc z bogactwa stylistycznego różnych trendów, krajów, epok. Nasze produkty łatwo dają się ze sobą łączyć , są spójne kolorystycznie, dają możliwości tworzenia niebanalnych aranżacji i wnętrz z indywidualnym charakterem. Na przestrzeni tych lat zbudowaliśmy solidną markę z bogatą ofertą oraz odpowiedzialny zespół współpracowników gwarantujący obsługę klienta na najwyższym poziomie. Produkty opatrzone metką Belldeco dostępne są w licznych punktach partnerskich w całej Polsce.
  Stworzenie platformy detalicznej BelldecoHome.pl – to także wynik pasji, determinacji i energii innej kobiety, która od 2010 roku jest członkiem zespołu Belldeco i która również od podstaw stworzyła ten sklep. Mamy nadzieję, że surfując po kartach BelldecoHome.pl poczujecie tę pozytywną aurę i miłość do wnętrz i że dzięki naszym inspiracjom i produktom Wasze mieszkania i domy wypełnią się ciepłem oraz dobrą energią tak bardzo nam dziś potrzebną.
  Zapraszamy do wspólnej podróży przez niezmierzony ocean możliwości wnętrzarskich. Postaramy się jak najlepiej pomóc Wam w osiągnięciu celu podróży i stworzeniu własnych pięknych, komfortowych domowych przystani.

 zdjęcie kobiety

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium